VI Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – recepta na zdrowie w gospodarstwie rolnym”

Czytanie treści strony dostępne.
VI Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – recepta na zdrowie w gospodarstwie rolnym”

10.07.2024

 

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – recepta na zdrowie w gospodarstwie rolnym”.

Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Konkurs odbywa się w ramach Międzynarodowej Strategii „Wizja Zero”, której głównym celem jest wyeliminowanie zagrożeń przy pracy oraz chorób zawodowych.

W bieżącym roku Kasa chce zwrócić szczególną uwagę na zdrowie rolnika i jego rodziny w odniesieniu do 7 Złotych Zasad Strategii Wizja Zero.

Zadanie konkursowe jest skierowane do młodzieży w wieku od 13 do 21 lat i ma na celu stworzenie krótkiego filmu promującego bezpieczne zachowania w rolnictwie, z podkreśleniem roli rolniczej rodziny w kształtowaniu zasad ochrony  życia i zdrowia na wsi.

Szczegóły dotyczące kampanii prewencyjnej wraz z regulaminem i kartami zgłoszeń można znaleźć na stronie: https://www.gov.pl/web/krus/vi-ogolnopolski-konkurs-dla-mlodziezy-moja-wizja-zero--recepta-na-zdrowie-w-gospodarstwie-rolnym

Zapraszamy młodzież z gminy Koszęcin do wzięcia udziału w konkursie!

plakat konkursu

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe